Witamy na marka.com.pl

JesteÂśmy sklepem internetowym oferujÂącym najwyÂższej jakoÂści sprzĂŞt RTV i akcesoria do TV (uchwyty LED TV, kable hdmi, uchwyty do telewizora, do tabletów, telefonu GSM / PDA). W swoim asortymencie posiadamy rĂłwniez Bagażniki samochodowe, uchwyty rowerowe oraz boxy dachowe. Zapraszamy do zakupĂłw.

JeÂżeli nie posiadasz jeszcze u nas konta zapraszamy do rejestracji


Rejestruj

Posiadasz juÂż konto w naszym serwisie?
Zaloguj siĂŞ:


Jeżeli nie pamiętasz hasła kliknij tutaj

uchwyty LCDUchwyty do telewizorĂłw i projektorĂłw

Wyszukaj odpowiedni uchwyt do swojego telewizora:

50"
Wielkość telewizora
Rodzaj uchwytu
Sposob regulacji uchwytu
Uchwyty do LCD

 
uchwyty do plazmy

infolinia: 0 801 000 232
telefon: (22) 532 69 49
e-mail:

JesteÂśmy do PaĂąstwa dyspozycji:
pn. - pt. w godz. 9:00 - 17:00


TOP 10 kupowanych RTV i TV

Polecane strony

Montaż plazmy

Jesteś tu: » »


Montaż plazmy


Kompleksowe usługi montażu telewizorów plazmowych

Kompleksowe usługi montażu telewizorów plazmowych

Usługi instalacyjne na każdą kieszeńZapewniamy kompleksowe usługi z zakresu profesjonalnego montażu wszystkich dostępnych w handlu telewizorów plazmowych.

Oferowany przez naszą firmę montaż plazmy obejmuje zarówno ścienne, sufitowe, jak i niekonwencjonalne instalacje, wymagające zastosowania dodatkowych środków (np. gipsy, instalacje elektryczne, antenowe).

Dążymy do maksymalnej satysfakcji naszych Klientów, dlatego też korzystamy z najwyższej jakości uchwytów do TV, znanych i cenionych przez instalatorów i użytkowników firm (m.in. Vogels i Vivanco). Odpowiednio wyszkolony zespół instalatorów, posiadających bogatą wiedzę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie w montażu płaskich telewizorów, jest w stanie podołać każdemu zleceniu. Oferowany przez naszą firmę montaż plazmy jest usługą kompletną, zawierającą darmową wycenę, projekt oraz jego realizację.
Zamów usługę instalacyjną


Wszystko czego Ci potrzeba

W naszej bogatej ofercie znajdziesz również:Uchwyty ścienne stałe

Uchwyty ścienne stałe
Uchwyty stałe (uchwyty bez regulacji) to jedna z grup uchwytów umożliwiających montaż telewizorów plazmowych lub LCD. Uchwyty z tej grupy pozwalają na mocowanie telewizorów tylko w jednej pozycji, bez możliwości regulacji kąta nachylenia czy obrotu. Największą zaletą użytkową uchwytów stałych jest ich płaska konstrukcja (np. 20mm), co tym samym pozwala na mocowanie ekranów w bardzo małej odległości od ściany. Po zawieszeniu telewizora w większości przypadków uchwyty z tej grupy pozostają całkowicie niewidoczne. Można również spotkać się z uniwersalnymi uchwytami stałymi, mogącymi współpracować z różnymi modelami płaskich telewizorów.

Poznaj gamę oferowanych produktów

Uchwyty ścienne z regulacją pionową

Uchwyty ścienne z regulacją pionową
Uchwyty z regulacją pionową inaczej określane także jako uchwyty uchylne, umożliwiają regulację nachylenia mocowanych przy ich pomocy telewizorów plazmowych lub LCD. Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia uchwyty z regulacją pionową nie tylko pozwalają na odpowiednie dopasowanie położenia telewizora do wysokości na jakiej znajduje się wzrok widza, ale także pozwalają na wyeliminowanie niepożądanego efektu odbić światła, które w niektórych przypadkach nawet mogą sprawiać, że wyświetlany obraz jest całkowicie niewidoczny dla widza. Dodatkowo bardzo często uchwyty z regulacją pionową posiadają uniwersalny rozstaw otworów montażowych, dzięki czemu mogą współpracować z telewizorami różnych producentów. Dostępne w handlu uchwyty uchylne przeważnie oferują regulację zarówno w dół, jak i w górę (najczęściej w zakresie od -15 do 15 st.).

Poznaj gamę oferowanych produktów

Uchwyty z regulacją poziomą

Uchwyty z regulacją poziomą
Uchwyty z regulacją poziomą to jedna z kategorii uchwytów do montażu telewizorów plazmowych, LCD i LED. Dostępne w handlu uchwyty z regulacją poziomą zasadniczo możemy podzielić na uchwyty ścienne i sufitowe. Podstawową cechą i zarazem zaletą użytkową uchwytów z regulacją poziomą do TV LCD / Plazma jest możliwość obracania montowanego ekranu w płaszczyźnie poziomej. Ścienne uchwyty z regulacją poziomą przeważnie są doposażone w specjalne ramię, które zapewnia odpowiedni odstęp mocowanego ekranu od ściany (odstęp jest konieczny, ponieważ w innym przypadku nie dałoby się obrócić ekranu). Dostępne na rynku ścienne uchwyty z regulacją poziomą pozwalają na obracanie zamocowanego telewizora nawet w zakresie 180 stopni. W przypadku uchwytów sufitowych niejednokrotnie mamy do czynienia z pełnym zakresem 360 stopni. Dzięki regulacji poziomej możemy w łatwy sposób dostosować mocowany ekran do wymagań użytkownika (wzrok widza nie musi być skierowany prostopadle do ściany na której zamontowano TV LCD / plazma).

Poznaj gamę oferowanych produktów

Uchwyty z pełną regulacją

Uchwyty z pełną regulacją
Grupa uchwytów montażowych, które możemy najlepiej przystosować do własnych potrzeb. Uchwyty z pełną regulacją (uchwyty obrotowe) umożliwiają zmianę położenia mocowanego telewizora zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej. Dodatkowo bardzo często urządzenia z tej grupy pozwalają także na regulowanie odległości telewizora od ściany. Dzięki pełnej regulacji w płaszczyźnie poziomej i pionowej możemy optymalnie przystosować zarówno wysokość, jak i kąt obrotu instalowanego ekranu do wzroku widza. Uchwyty z pełną regulacją doskonale nadają się do montażu ekranów w miejscach niekonwencjonalnych.

Poznaj gamę oferowanych produktów

Uchwyty sufitowe

Uchwyty sufitowe
Grupa urządzeń pozwalających na sufitowy montaż projektorów multimedialnych, rzadziej telewizorów plazmowych, LCD i LED. Większość dostępnych w handlu uchwytów sufitowych pozwala na regulację kąta we wszystkich płaszczyznach, dzięki czemu w niezwykle łatwy sposób dostosowują się do wymagań różnych użytkowników. Uchwyty sufitowe do projektorów multimedialnych przeważnie posiadają specjalny wysięgnik, który dzięki regulowanej długości pozwala na uzyskanie optymalnego odstępu od powierzchni montażowej, którą w tym przypadku jest sufit pomieszczenia.

Poznaj gamę oferowanych produktów

Uchwyty biurkowe

Uchwyty biurkowe
Przeznaczone do montażu monitorów i paneli LCD na biurku lub stole przy jednoczesnej możliwości regulacji w pionie i poziomie.

Poznaj gamę oferowanych produktów

Referencje

Nam możesz zaufać

Referencje

Co jeszcze możemy zaoferować

W czym jeszcze się specjalizujemy?

Montaż TV LCD

Zachęcamy do skorzystania z usług specjalistycznego montażu telewizorów LCD. Posiadamy szeroką ofertę ściennych i sufitowych uchwytów w najlepszej cenie. Wykonujemy najróżniejsze zlecenia montażowe. Gwarantujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do oczekiwań i potrzeb wszystkich Klientów.

Montaż plazmy

Wykonujemy standardowe i nietypowe instalacje telewizorów plazmowych. Proponujemy ścienny i sufitowy montaż telewizorów plazmowych. W odpowiedzi na oczekiwania Klientów, realizujemy również instalacje plazm na dowolnych powierzchniach. Używamy wyłącznie solidnych uchwytów produkowanych przez najlepszych producentów (m.in. Vogels i Vivanco).

Montaż / instalacja kina domowego

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i montażu wszelkiego rodzaju systemów multimedialnych - także zestawów kina domowego. Oferowana przez naszą firmę usługa kompleksowego montażu, obejmuje klasyczne oraz niekonwencjonalne systemy kina domowego, wymagające zastosowania gipsów, instalacji elektrycznych i antenowych.

Montaż projektora multimedialnego

Specjalizujemy się w mocowaniu urządzeń typowych dla sal konferencyjnych - ekranów, ścian wizyjnych i projektorów multimedialnych. Od wielu lat zajmujemy się planowaniem i wykonywaniem instalacji biurowego i domowego sprzętu AV. Stworzymy proste w obsłudze i - co najważniejsze - niezawodne instalacje audiowizualne.

Mapa dojazdu

Dla naszych klientów dostępne sa bezpłatne miejsca parkingowe pod siedzibą firmyWyświetl większą mapę,przejdź do kontaktuChcesz zamówić instalacje lub montaż? Zadzwoń 801 000 323 lub (22) 532 69 49
wypożyczalnia boxów dachowych Uchwyty samochodowe do rowerĂłw Boxy dachowe do przewozu ladunku Tunery cyfrowe DVB-T Smart TV Android Wieszaki TV Uchwyty do tabletĂłw Uchwyty do telefonĂłw GSM
polecamy uchwyty RTV

Uchwyt do projektora LC-P2 170
Uchwyt do projektora LC-P2 170
Rodzaj sufitowy z pełną regulacją
cena 95.00 ,-
Uchwyt do projektora LC-P2 170
Uchwyt LC-U3S 63C
Uchwyt LC-U3S 63C
Przekątna ekranu 37" - 70"
cena: 114.00 85.00 ,-
Uchwyt LC-U3S 63C
LC-M 50-1100 listwa maskująca czarna
LC-M 50-1100 listwa maskująca czarna
Materiał aluminium
cena 51.00 ,-
LC-M 50-1100 listwa maskująca czarna
Uchwyt Vogels EFW8305
Uchwyt Vogels EFW8305
Przekątna ekranu 40" - 80"
cena 324.00 ,-
Uchwyt Vogels EFW8305
Uchwyt Vivanco WT4035 33389
Uchwyt Vivanco WT4035 33389
Przekątna ekranu 32" - 40"
cena 113.00 ,-
Uchwyt Vivanco WT4035 33389
nowoÂści uchwyty TV

LC-SOUNDBAR111- regulowany uchwyt na soundbar do TV
LC-SOUNDBAR111- regulowany uchwyt na soundbar do TV
Maksymalne obciążenie [kg] 10
cena 100.00 zł
LC-SOUNDBAR111- regulowany uchwyt na soundbar do TV
LC-UP 43-65
LC-UP 43-65
Maksymalne obciążenie [kg] 20
cena 150.00 zł
LC-UP 43-65
Pendrive 16GB
Pendrive 16GB
Pamięć flash USB 2.0
cena 12.20 zł
Pendrive 16GB
Mini klimatyzator 8W przenośny
Mini klimatyzator 8W przenośny
Pojemność 450 ml
cena 95.00 zł
Mini klimatyzator 8W przenośny